TWİTCH DE BELA VARDIR ELANUR RAP DÜNYASININ YILDIZI


 Twitch'in belalı ismi ayrıca güzel ve son eseriyle kana kana kalbime girmiş, rap dünyasının duayen ismi Elanur Pat kimdir ? Evet ilk şarkısıyla disslike rekorları kıran ela bela velvela, twitch yayıncısıdır, tatlı bir insandır, çok sayıda abonesi vardır ve yayınlarında klasik işte oyun, muhabbet vs. iyi bir oyuncu değildir. Yanı başındaki adamı vuramadığı çok olmuştur ama Allah vergisi güzellik, sempati ve o eşsiz şarkıları ile insanların gönlünde tahta sahip olmuştur.

Acun Ilıcalı' nın yapımcısı olduğu Exatlon'a katılmış, ben izlemedim başarısı nedir bilmiyorum ama seneye survivor da olabilir. İnstagram'da bir milyon abonesi bulunmaktadır ve her geçen gün artacaktır, genceciktir ve önünde uzun uzun yıllar vardır. 


İlk şarkısı olan "Tatlı mı Cringe" mi beğenilmemiş tabi beğenenler de var ama bende beğenmedim ve yüksek oranda beğenilmemiştir. Şahıs rap yapmaktadır ve bazıları ona "rapin babası" demiştir çünküsüne girmeyelim. "Elanur ela, kafalar fena, gözlerim ela ey"  nakaratına sahip olan eser elanur'un rap dünyasına ilk adımıdır.


Elanur, bela adlı eserinden sonra sakin isimli ikinci tekli çalışmasını çıkartmıştır ve bu eserini ben çok sevdim, spor yaparken filan dinliyorum gayet başarılı ama kanser bir düşman kitlesi olduğu için bu da disslike yağmuruna tutulmuştur ama piyasadaki çoğu rapcinin yapamayacağı bir eser olmuş. Büyük bir keyifle sonraki eserlerini bekliyorum, sakin gayet iyi.


Elanur 30 aralık 2000 de doğmuş bir oğlak kadınır, Ordulu'dur. Bilgisayar mühendisliği okumaktadır. 


İnstagram adresi


https://www.instagram.com/elanur


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Evlenemiyorum !

ZARA ARADA BİR ŞARKISININ SÖZLERİ

ZAKKUM GÖKYÜZÜNDE ŞARKISININ SÖZLERİ