Son Günlerin Fenomen İsmi Ali Biçim Kimdir ?

 


Son zamanların fenomen ismi Ali Biçim kimdir? Ali Biçim'i youtube'ta partneri Mesut Can Tomay ile çektiği videolarla tanıdık ama o mevcut fenomenlerden de daha önceden ünlüydü. Yani ünü, şöhreti yeni keşfetmiş biri değil  ama şimdi parladığı kadar da parlayamamıştı. Neyse efendim, bu adam evvelden ünlü ve yeniden parladı, gelin diğer detaylara göz atalım.

Komedyen, oyuncu, yazar, seslendirmen, şarkıcı, youtuber Ali Biçim 1987 doğumlu yani adam 33 yaşında ve yaşını hiç göstermiyor. Gördüğünüz üzere sanki 25 yaşında tabi sakalları, saçı uzatınca 35 gösteriyor ama böyle de Fatih Yasin'e benzemiyor mu bu haliyle ? Ben çok benzetiyorum. Aslen İzmit'li olan Biçim, İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesinde lise eğitimini almış, Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünden de mezun olmuştur.
Ali Biçim ilk çıkışını Michael Jackson'ın Beat it isimli parçasına gönderme yaparak yayınladığı just pide isimli eseriyle yapmıştır. En son Fox tv de Ali Biçim Show'u yapmış lakin beklediği etkiyi verememiştir. Şimdi öyle mi? Youtube ta ortalığı yıkıyor. Koç burcudur, 87 li olduğunu söyledik, doğum yeri izmit, cinsiyeti söylemeye gerek yok, adam gibi erkek işte, ilişki durumu bekar ama geçenlerde Danla Bilic' e ilanı aşk etti, bakalım nasıl bir cevap gelecek. Boy 1.80 kilo 76 Bu arada Danla %100 kabul etmeyecek, Danla daha yakışıklı erkekleri seviyor. Ali kısaca tipi değil hem Ali Ayşe'yi sevsin. Ali, Ayşe'yi seviyor diye de hazır eser var.

Ali Biçim'i Okan Bayülgen ön plana çıkardı desek yalan olmaz ve ne oldu biliyor musunuz Ali Biçim'in adı Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin ile yan yana geldi ama Ali Biçim böyle bir şeyin olmadığını ifade etti.  Magazincilerin uydurması canım işte, Melis Tüzüngüç ile de aşk yaşadı bir dönem ve şu an bekar, evlenir mi ? Danla evet derse olur gibi. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Evlenemiyorum !

UDEMY NİN EN BAŞARILI VE ÜCRETSİZ KURSLARI

ZARA BAHARDA KUŞLAR GİBİ ŞARKI SÖZLERİ